27 maja, 2024

Pomalujdom.pl

Informacje o budownictwie, architekturze i ogrodzie

pojemnik magazynowy

Jak z małej przestrzeni uzyskać ogrom podręcznego miejsca?

Każdy fachowiec lub majsterkowicz marzy o wielkim, świetnie zorganizowanym zakładzie, rzeczywistość jest jednak taka że najczęściej ilość miejsca jest mocno ograniczona. W takiej sytuacji warto sięgnąć po niestandardowe rozwiązania, które w sprytny sposób pomogą jak najbardziej użytecznie zaaranżować dostępną przestrzeń.

Jak pomieścić całe wyposażenie tak, aby wszystko było pod ręką?

Dobry dostęp do potrzebnych nam narzędzi i materiałów potrafi znacząco przyśpieszyć pracę, a brak konieczności szukania i odrywania się od zajęcia pozytywnie wpłynie na nasze skupienie, przez co produktywność wzrośnie. Pomocne w takiej sytuacji jest odpowiednie wyposażenie, regał obrotowy wysoki jest na 1710 mm, wyposażony w pojemniki magazynowe z każdej strony, których razem jest aż 144, kupując w zestawie oszczędzamy pieniądze, lecz jest również możliwość zakupu samej ramy aby osobiście dobrać kuwetki. Największa zaletą jest oczywiście brak konieczności przemieszczania się po narzędzia, wszystko znajdziemy pod ręką na obrotowej platformie, całość wykonana jest z metalu, osadzona na solidnych nóżkach oraz pomalowana proszkowo na kolor czarny. Dostępne pojemniki mają różne wielkości, kolory oraz tolerancję na obciążenia, dzięki czemu w większych można przechowywać cięższe narzędzia. Do kuwetek magazynowych dostępne są bardzo proste lecz równie użyteczne dodatki, takie jak etykiety bądź przegródki, które pomagają w lepszym zorganizowaniu dostępnej przestrzeni. 

Dlaczego warto korzystać ze sprawdzonych i jakościowych rozwiązań?

Ważną kwestią w doborze wyposażenia oprócz użyteczności jest oczywiście trwałość wybranych przez nas komponentów, warto sięgnąć wtedy po produkty renomowanych producentów, tak aby nie generować podwójnych kosztów związanych z ewentualną wymianą, po pierwszym błędnym wyborze. Z tego właśnie powodu współpracujemy ze stałymi dostawcami, wieloletnia współpraca upewniła nas, że każdy pojemnik magazynowy, regał oraz wiele innych produktów niemieckiej marki Allit i innych dostawców, same bronią się wysoką jakością i są godne polecenia. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami tego typu, dostępne są regały na kółkach, wykonane z płyty meblowej bądź klasyczne regały półkowe oraz wiele innych ciekawych produktów, pełnych użytecznych rozwiązań