14 lipca, 2024

Pomalujdom.pl

Informacje o budownictwie, architekturze i ogrodzie

Zmywarki wolnostojące Samsung

Zmywarki wolnostojące Samsung – solidny wybór do Twojej kuchni

Dlaczego warto zdecydować się na wolnostojące modele zmywarek marki Samsung? Sprawdź, czym wyróżniają się te produkty. Zobacz, jakie są ich zalety i jakimi zasadami kierować się przy wyborze wyposażenia do swojej kuchni. Kup urządzenie, które szybko i ekonomicznie umyje brudne naczynia.

Zalety zmywarek wolnostojących

Chcesz zaoszczędzić czas spędzany na wypełnianiu domowych obowiązków? Zainwestuj w zmywarkę! Możesz zdecydować się na modele wolnostojące lub przeznaczone do zabudowy. To pierwsze rozwiązanie wiąże się z niższym kosztem inwestycji, ponieważ nie musisz płacić za wykonanie obudowy meblowej. Kupiony produkt od razu ustawisz w wybranym przez siebie miejscu. Wystarczy pozostawienie odpowiedniej przestrzeni między meblami. Ponadto masz swobodny dostęp do konstrukcji urządzenia i możesz w każdej chwili zmienić jego położenie. To opcja szczególnie doceniana przez osoby, którym szybko nudzi się wystrój wnętrz i lubią regularnie wprowadzać do niego zmiany.

Zmywarki Samsung

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się zmywarki wolnostojące Samsung. Skąd bierze się ich popularność? Produkty proponowane przez tego producenta mają kilka ciekawych funkcjonalności, które dobrze sprawdzają się w kuchni. Warto dowiedzieć się, na co można liczyć przy ich zakupie.

Sposób zagospodarowania wnętrza

Jeśli martwisz się ułożeniem naczyń w zmywarce, sposób zagospodarowania wnętrza urządzeń marki Samsung z pewnością Ci się spodoba. Użytkownicy mogą liczyć na praktyczny układ oraz regulację wysokości kosza, dzięki której można umieścić w nim garnki o różnym rozmiarze. Ponadto zapewniono:

• uchwyt do wysokich kieliszków, który zapobiega ich stłuczeniu w trakcie mycia,

• koszyczek na sztućce przeznaczony do zorganizowania noży, widelców i łyżek,

• opcję konfiguracji pozycji koszy.

W instrukcji urządzenia zawarto informacje na temat możliwych sposobów ułożenia naczyń. Funkcjonalny układ sprawia, że za jednym razem można umyć więcej akcesoriów kuchennych. Co więcej, sztućce i inne drobne elementy stabilnie pozostają na swoim miejscu i nie rozsypują się we wnętrzu zmywarki.

Sterowanie przez aplikację

Miłośnicy najnowszych technologii doceniają możliwość zdalnego sterowania sprzętem. Urządzenie wyposażone jest w moduł WiFi i łatwo połączyć je z aplikacją SmartThings. Ze swojego telefonu można dobierać optymalne ustawienia zmywarki oraz uruchamiać wybrany przez siebie program. Wygodnym rozwiązaniem jest zastosowanie listy ulubionych konfiguracji, dzięki której rozpoczęcie zmywania rozpoczyna się zaledwie po wciśnięciu jednego przycisku.

Automatyczne otwieranie drzwi

Marka Samsung proponuje również automatycznie otwierane drzwi. Ta funkcja pozwala przede wszystkim na zapobieganie powstawaniu zacieków oraz szybsze wysychanie naczyń. Uchylone drzwi przyspieszają odprowadzanie pary z wnętrza urządzenia. Dla wielu użytkowników ważny jest czas pracy sprzętu. Dobra zmywarka jest w stanie zapewnić czyste i suche naczynia zaledwie po godzinie pracy.

Programy mycia i klasa energetyczna

Przy zakupie produktu warto również zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną oraz pobór prądu. Te parametry wpływają na bieżące koszty użytkowania sprzętu. Programy pracy powinny uwzględniać tryb cichy obniżający głośność działania urządzenia oraz cykle przeznaczone do czyszczenia garnków, patelni, naczyń plastikowych oraz akcesoriów dziecięcych.

Nowoczesne zmywarki wolnostojące

Zależy Ci na nowoczesnym i funkcjonalnym wyposażeniu kuchni? Postaw na zmywarki marki Samsung dostępne między innymi w asortymencie Neonet. Korzystaj z aplikacji SmartThings i różnych konfiguracji programów mycia. Ciesz się czystymi naczyniami bez zacieków.